Actueel

Ophaal- / afleverpunt

15 december 2020
Auteur: Team Zuid-Afrikahuis
Foto:

Delen:

Hoewel het Zuid-Afrikahuis niet open is voor publiek, hebben we voor u een ophaal – / afleverpunt opgezet.

Als u uiterlijk 24 uur van te voren een lijst doorgeeft via het ‘reserveringsformulier’ met de titels, auteurs en plaatsnummers van de uitleenbare exemplaren die u wilt lenen, dan kunt u die maandag, dinsdag of donderdag tussen 10:00-16:00 op afspraak ophalen. Mocht u boeken in het bezit hebben, neem deze dan mee om in te leveren.

Let op de voorwaarden:

  • U moet reeds lid zijn bij ons
  • U kunt maximaal 8 titels meenemen
  • Alleen uitleenbare items kunnen worden opgevraagd, brochures, archiefstukken en andere items die enkel ter inzage zijn moeten wachten tot na de quarantaine
  • Geef uiterlijk 24 uur van te voren aan welke titels u wilt lenen, wat de auteurs zijn en welke plaatscodes de items hebben
  • Ophalen gebeurt op maandagen, dinsdagen en donderdagen op afspraak: neem van te voren contact op via het formulier om een tijd af te spreken, zodat er niet meerdere mensen tegelijkertijd voor de deur staan, en kom ook echt op dat tijdstip langs. (Wacht op een reactie ter bevestiging)
  • Beperk het bezoek tot het oppikken van de boeken, normaliter maken we graag uitgebreid een praatje en helpen we waar we kunnen. Om dit zo vlot en veilig mogelijk te laten verlopen, moeten we ons nu echter beperken tot een stapel voor inleveren en een stapel met u naam erop die aan u wordt uitgeleend.  

Alvast bedankt voor uw medewerking!

    Meer nieuws

    11 september 2025, Journalist in het Huis
    Journalis in die Huis: Suzaan Potgieter
    Sinds 2016 verblijven er journalisten van het Zuid-Afrikaanse Media24 op de Keizersgracht. Tijdens hun verblijf van twee maanden doen de journalisten buitenland-ervaring op en schrijven zij over Nederland en Europa voor hun eigen media in Zuid-Afrika. In september en november 2025 verblijft Suzaan Potgieter in het appartement boven het Zuid-Afrikahuis!
    20 juli 2025, Actueel
    Zomersluiting 2025 Zuid-Afrikahuis
    Wij zijn van 21 juli tot en met 31 augustus 2025 gesloten. U kunt altijd e-mailen naar info@zuidafrikahuis.nl voor urgente zaken. Wij hopen u weer spoedig van dienst te kunnen zijn. Tot snel! Team Zuid-Afrikahuis.
    8 juli 2025, Cursussen
    Doe mee met de cursus Afrikaans in 2025!
    In het nieuwe jaar starten we weer met vijf cursussen, namelijk cursus Nederlands voor Afrikaanstaligen (beginners en gevorderd), cursus Afrikaans voor beginners, gevorderden en conversatie.

    Bezoekadres

    Keizersgracht 141-C
    1015 CK Amsterdam
    +31(0)20-6249318

    Openingstijden

    Vragen en afspraken

    Neem contact op

    Volg ons