Jongerenproject

Ga mee op de studiereis van het Zuid-Afrikahuis!

3 maart 2022
Auteur: Team Zuid-Afrikahuis
Foto: Jongerenproject

Delen:

Ontdek Zuid-Afrika!

Ga mee op de studiereis van het Zuid-Afrikahuis! In een rondreis van ongeveer een maand leer je Zuid-Afrika beter kennen en bezoek je universiteiten, historische locaties en culturele hotspots. Tijdens de reis verblijf je bij gastouders en kom je in contact met lokale organisaties waardoor je een waardevol netwerk krijgt en het land van binnenuit leert kennen. Ook leer je tijdens de reis een goed woordje Afrikaans spreken!

  • De studiereis vindt plaats in de zomer (juli-augustus) en duurt ongeveer een maand.
  • De reis is bedoeld voor studenten van Nederlandse en Vlaamse universiteiten en hogescholen.
  • Kennis van zuidelijk Afrika is niet vereist – enthousiasme wel!
  • De reis kost maximaal €1500,-. Dat is inclusief vluchten, het binnenlands vervoer, alle overnachtingen en zo goed als alle maaltijden en activiteiten.

Kijk voor meer informatie op www.zuidafrikahuis.nl/jongerenproject en kom langs bij één van onze digitale presentaties op zondag 13 maart of dinsdag 15 maart! Voor vragen kan je mailen naar jongerenproject@zuidafrikahuis.nl.

Geïnteresseerd? We zien je graag op één van onze digitale presentaties over de studiereis: 13 maart (15:00-16:00) of 15 maart (20:00-21:00).

Meld je aan voor de infosessie!

“Deze studiereis heeft mij niet alleen meer kennis over Zuid-Afrika opgeleverd, maar vooral mooie herinneringen, waaronder onvergetelijke avonden en vele vriendschappen!” – Manon, deelnemer 2018

“Met geen enkele andere reis kom je zoveel te weten over de cultuur, natuur, geschiedenis en denkwijzen van mensen en hun land.” – Nina, deelnemer 2012

Meer nieuws

29 april 2025, Uit het Huis
Een bericht uit de tussentijd
Het Zuid-Afrikahuis zit momenteel in between directeuren. Nu Angelie Sens is uitgezwaaid, neemt collega Reinier de Lang de honneurs waar, totdat Susan Coetzee-Van Rooy aantreedt als nieuwe directeur. In plaats van een voorwoord van de directeur, staat hier een bericht van de eindredacteur van Spectrum. Deze bijzondere editie neemt u mee naar het Zuid-Afrika van […]
8 april 2025, Actueel
Letter en Geest-lezing: Imagine Africa – Breytenbachs ideeën rondom Afrika
Op donderdag 17 april verwelkomt de Universiteit Leiden de Zuid-Afrikaanse gastdocent Alwyn Roux voor een bijzondere Letter en Geest-lezing
20 maart 2025, Actueel
Movies that Matter festival
Deze exclusieve vertoning biedt een unieke kans om krachtige nieuwe projecten uit Zuid-Afrika te ontdekken. Elke presentatie wordt gevolgd door een korte Q&A, zodat het publiek direct in gesprek kan gaan met de makers.

Bezoekadres

Keizersgracht 141-C
1015 CK Amsterdam
+31(0)20-6249318

Openingstijden

Vragen en afspraken

Neem contact op

Volg ons