Cultuur

Documentaire ‘Sculpting This Earth’

7 september 2022
Auteur: Team Zuid-Afrikahuis
Foto: Gordon’s Bay, Strijdom van der Merwe

Delen:

Op 26 augustus ging de documentaire ‘Sculpting This Earth’ van Strijdom van der Merwe in première. Over de loop van vier opeenvolgende seizoenen, reist Strijdom naar de meest afgelegen gebieden in het zuiden van Afrika om de meest mooie land-kunstwerken te creëren.

Bekijk hier de website voor meer informatie en om de officiële trailer te bekijken.

Toekomstige filmvertoningen:

Neelsie Cinema, Stellenbosch: Toyota US Woordfees

  • Vrijdag 14 oktober 2022 om 13.00 uur
  • Zondag 16 oktober 2022 om 10.30 uur

Klik hier voor meer informatie.

Meer nieuws

11 mei 2023, Actueel
Joernalis in die Huis: Deon Raath
Sinds 2016 verblijven er journalisten van het Zuid-Afrikaanse Media24 op de Keizersgracht. Tijdens hun verblijf van twee maanden doen de journalisten buitenland-ervaring op en schrijven zij over Nederland en Europa voor hun eigen media in Zuid-Afrika. In mei en juni 2023 verblijft Deon Raath in het appartement boven het Zuid-Afrikahuis!
8 mei 2023, Actueel
Nederlandse anti-apartheidsstrijder Klaas de Jonge (85) overleden
Afgelopen vrijdag is de Nederlandse anti-apartheidsstrijder, Klaas de Jonge (85) overleden.
4 mei 2023, Recensie
It Doesn’t Have to Be This Way
It Doesn’t Have to Be This Way is het debuut van Alistair Mackay en biedt een dystopisch toekomstbeeld van wat Kaapstad tegemoet gaat als de klimaatcrisis aanhoudt. Een meeslepend boek dat urgentie en nuance goed weet te combineren.

Bezoekadres

Keizersgracht 141-C
1015 CK Amsterdam
+31(0)20-6249318

Openingstijden

Vragen en afspraken

Neem contact op

Volg ons